1

Jakie teksty mogę zlecić do napisania ?

+

Możesz zlecić dowolny rodzaj tekstu - wizytówki firmy, opisy produktów, reklamy firm, wpisy na bloga i portale społecznościowe, teksty SEO oraz wiele innych. W tekstkombinat.pl możesz dowolnie określić, jakiej długości ma być zamówiony tekst oraz jakie ma spełniać kryteria.

2

Jak złożyć zamówienie?

+

Po rejestracji dostajesz na start 10zł. W menu po lewej stronie wybierz przycisk "+Dodaj zlecenie". Podaj szczegóły tekstu który chcesz, żeby został napisany. Pamiętaj, aby podać jak najwięcej informacji w polu "Opis wymagań", dzięki temu pisarz będzie wiedział czego oczekujesz. Jeśli tekst ma trafić na stronę internetową, warto podać jej adres w polu "Strona www", wtedy pisarz pozna ogólny kontekst, zapozna się z tematyką i postara się dopasować do stylu pisania treści strony. 

Po uzupełnieniu wszystkich informacji klikasz "Opublikuj" i zlecenie trafia na listę dostępnych projektów. Jak tylko tekst zostanie napisany, dostaniesz powiadomienie na email. Masz wtedy 7 dni na akceptację lub odrzucenie tekstu (w przypadku braku reakcji po 7 dniach tekst zostanie automatycznie zaakceptowany). 

3

Na co zwrócić uwagę składając zamówienie?

+

Zamieszczając zlecenie wpisz dokładny opis zlecenia i w klarowny sposób przedstaw copywriterom swoje oczekiwania. Możesz podawać linki do źródeł, które posłużą jako inspiracja do tekstów, interesujące przykłady i adresy stron, na których docelowo ma pojawić się tekst. Pamiętaj - im więcej szczegółów podasz, tym lepiej pisarz spełni Twoje oczekiwania!

4

Ile zapłacę za tekst?

+

Zamawiając zlecenie określasz maksymalną stawkę, którą chcesz zapłacić za tekst. To oznacza, że ustalona kwota nigdy nie przekroczy podanej przez Ciebie wartości. To, ile ostatecznie zapłacisz za tekst, będzie zależne od tego, za jaką kwotę copywriter zdecyduje się napisać artykuł. Wysokość stawki powinna być uzależniona od rodzaju, tematu, długości tekstu, a przede wszystkim jego jakości. Wszystkie kwoty w systemie są kwotami brutto i zawierają podatek VAT (23%).

Podczas składania zamówienia, w polu "Wartość" automatycznie wyliczana jest minimalna stawka za tekst, nie możesz jej zmniejszyć. Jeśli wiesz jednak że zagadnienie jest skomplikowane, albo ważne jest aby tekst był perfekcyjny - warto zwiększyć stawkę. Copywriter na pewno poświęci na niego więcej czasu.

5

Jaki jest czas realizacji zlecenia?

+

Zamawiając zlecenie sam ustalasz termin jego realizacji. Na akceptację tekstu (zgłoszenie uwag, korekta) masz 7 dni. Jeśli przez 7 dni nie podejmiesz decyzji, artykuł zostanie zaakceptowany automatycznie. W przypadku, gdy copywriter podjął się realizacji zlecenia, ale nie wykonał go na czas, zlecenie zostanie automatycznie przeniesione do ogólnej listy i udostępnione innym copywriterom.

6

Czy artykuły są unikalne?

+

Tak, teksty pisane są na Twoje zlecenie, wszystkie artykuły sprawdzane są pod kątem unikalności i poprawności.

7

Zlecenie jest zrealizowane – czy otrzymam powiadomienie?

+

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia dotyczące statusu Twoich zleceń, zaznacz to po zalogowaniu się na konto (zakładka "Powiadomienia").

8

Żaden z copywriterów nie podjął się mojego zlecenia – dlaczego?

+

Mogą mieć na to wpływ niekompletne informacje zawarte w opisie zlecenia (stawka za tekst, termin realizacji, opis wymagań). Jeśli po ich weryfikacji, żaden copywriter nie podejmie się zlecenia, skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy: kontakt@tekstkombinat.pl.

9

Mam uwagi do tekstów – jak wygląda proces odrzucania i poprawiania?

+

Jeśli teksty nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz je zgłosić do poprawy lub odrzucić. Wówczas copywriter będzie miał 24 godz. na poprawienie zlecenia. Jeśli tego nie zrobi, zlecenie wróci na listę dostępnych zleceń. 
Po przeczytaniu poprawionego tekstu znów masz możliwość odesłania z uwagami, zaakceptowania lub odrzucenia. 

10

Czy otrzymam fakturę VAT?

+

Tak. Dane do faktury należy uzupełnić po zalogowaniu się na konto. Faktury generują się automatycznie od razu po doładowaniu konta. Historia Twoich operacji znajduje się w zakładce "Rozliczenia".

11

Mam inne pytania

+

Jeśli będziesz mieć uwagi do serwisu, możesz je zgłosić wysyłając maila na adres: kontakt@tekstkombinat.pl lub, po zalogowaniu, skorzystać z formularza kontaktowego.

12

Zanim zlecisz tekst

+

Zamawiając teksty zamieść przejrzysty opis zlecenia (briefing), m.in. ilość znaków, stawkę oraz dodatkowe informacje, które pomogą copywriterowi przygotować artykuł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Pamiętaj, aby dać copywriterowi odpowiedni czas na przygotowanie dobrze Twojego zlecenia. Postaraj się wybierać pożądaną jakość tekstu do Twoich oczekiwań oraz co ważne – dobrą stawkę dla autora w zamian za dobry tekst. Podczas weryfikacji tekstów możesz wpisać swoje uwagi, które zostaną przekazane copywriterowi.