Piszemy na każdy temat! Przykładowe rodzaje treści:

Unikalne treści

Przygotujemy ciekawe artykuły dla użytkowników internetu, którzy w przyszłości mogą stać się Waszymi klientami. Teksty zoptymalizowane pod kątem SEO (tzw. teksty na zaplecza, teksty zapleczowe, teksty do katalogów) sprawią, że Wasza strona będzie przyjazna, a firma będzie miała szanse zwiększyć swoje zyski.

Teksty zapleczowe

Piszemy teksty SEO, teksty na stronę internetową, opisy produktów i teksty do katalogów. Artykuły w jakości premium z powodzeniem mogą być wykorzystane na stronach internetowych oraz w formie publikacji na zewnętrznych serwisach. Unikalne teksty na zaplecze wspierają skuteczne pozycjonowanie.

Teksty SEO

Liczy się nie ilość, lecz jakość. Klient, który trafi na Twoją witrynę chce uzyskać przejrzysty opis produktów. Przygotujemy dla Ciebie unikalne teksty zapleczowe, które nie tylko przyciągną nowych klientów, ale też poprawią pozycję w wyszukiwarce. Unikalne teksty SEO wysokiej jakości i zoptymalizowany content to nasza specjalność. Współpracujemy z autorami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dzięki czemu możemy przygotować wartościowe treści.

Artykuły na bloga

Dobrze prowadzony blog może przyciągnąć nowych klientów i zatrzymać starych. Przygotujemy wartościowe treści na Twojego bloga, zaproponujemy tematy. Dobrze zoptymalizowana treść pod kątem SEO wzmocni pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Ciekawie przygotowane artykuły na bloga budują wizerunek firmy jako eksperta. Pisanie artykułów na bloga (i ich promocja, np. w serwisach społecznościowych) to zadanie dla ekspertów.

Dlaczego warto zainwestować w content marketing?

To najlepszy sposób, aby zdobyć nowych klientów i zbudować z nimi długofalowe relacje. Content marketing pozwala tworzyć wartościowe teksty na stronę internetową (i nie tylko!) dostosowane zarówno do Twoich oczekiwań jak i potrzeb klientów. Treść zoptymalizowana pod kątem SEO daje wymierne efekty - zwiększa ruch na stronie, poprawia pozycje w wyszukiwarce, wzmacnia wizerunek firmy w internecie, a w efekcie - zwiększa jej zyski.

Content marketing - skuteczne narzędzie marketingowe